Hakkımızda

Hakkımızda


Foreverseal, 1997 yılında PTFE Tape ürünleri üreticisi olarak kurulmuştur. Uygulamanız için doğru ürünü belirlemede size yardımcı olacak birçok profesyonel kalitede satış elemanına sahibiz. Buna ek olarak, Foreverseal üretim departmanı sizin teknik özelliklerine göre üretim uzmanlığı PTFE Tape ürünleri vardır.


Mükemmel servis, kaliteli ürünler ve rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Tecrübeli satış ekibimiz ve müşteri hizmetleri temsilcilerimiz, her türlü basınca duyarlı PTFE bandı ile size yardımcı olmaya hazırdır. İhtiyaçlarınıza cevap vereceğiz.


Foreverseal Ulusal Bant yaklaşık 80 çalışanı ile hizmet odaklı bir şirkettir. Biz Hangzhou, Linan, China bulunmaktadır. Büyük Pazarlar tüm dünyadır.


Şirket, müşteri hizmetleri ve kalite odaklı ve Avrupa pazarında CE Belgelendirme, Amerika Birleşik Devletleri'nde UL Sertifikası, RoHS çevre koruma sertifikasıdır. Kalite Anlayışımız, "Foreverseal Tape, müşterinin gereksinimlerini karşılayan veya aşan rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalitede PTFE Bant ürünleri ve ilgili hizmetleri sunmayı taahhüt eder. Müşteriler ve çalışanlar ile sürekli iletişimin sonucu.