FAQs
tüm
Ürünler hakkında
Nakliye hakkında
Foreverseal hakkında

tüm

Teflon Bant için UL'niz var mı?

Evet, biz sahibiz.

Teflon Bant için RoHS'niz var mı

Evet, biz sahibiz.

Teflon Bant için CE'niz var mı?

Evet, CE Belgemiz var. CE Belgesi

Hangzhou Forever Plastics Co., Ltd. Nerede bulunuyor?

6, Jiangjiatou, Huilong Köyü, Hangzhou, Linan (Hangzhou havaalanı yakınında: yaklaşık 1 saat 30 dakika otobüse binin)

Hizmetiniz nasıl?

Altın Hizmeti: 1. 10 saat içinde hızlı yanıt. 2. Komple ürünleri servis ile gezdirin

Normal numune almak ne kadar sürer?

Örnek almak yaklaşık 7 gün sürecektir.

Yüksek yoğunluklu PTFE Bant nerede kullanılır?

Yüksek Yoğunluklu PTFE dişli conta bandı   yüksek basınçlı sistemlerde kullanım için, özel amaç için. MIL-T27730A'ya göre, UL.

Nasıl kullanılır?

1 1/2 ”/ 38 mm çapa kadar bağlantı parçaları için 1. 1/2 ”/ 12mm genişliğinde bant kullanın. 2. Erkek ve dişi dişleri iyice temizleyin. 3. Bandı ipliklere çekmek için hafifçe gererek bandı erkeğin etrafına sarın 4. Başlangıç dönüşünde hafif çakışma. 5. Tüm iplikleri kapatın ve bandı yırtmak için zorlayın 6. Birleştirme eklemi 11/2/38 mm çapın üzerindeki bağlantı parçaları 1. Çapı 2 ”/ 51 mm'ye kadar takmak için 3/4” / 19 mm genişliğinde bant kullanın. Çapı 2 ”/ 51 mm'den büyük olan bağlantı için 1” / 25 mm genişliğinde bant kullanın. 2. Yukarıda verilen talimatları izleyin. Not: PTFE Seal bandını temiz tutun. Kullandıktan sonra makara üzerindeki klipsi değiştirin. Temiz bir yerde saklayın.

Deneme siparişi için küçük kalite verebilir miyiz?

Evet yapabilirsin. Küçük sipariş: 20.000 Adet

Neden Foreverseal'den ürün satın almalısınız?

1. profesyonel: Hangzhou sonsuza kadar plastik co., Ltd. Hangzhou Lin'an şehrinde yer almaktadır. Profesyonel bir üretici ve yüksek kaliteli PTFE dişli conta bandı ihracatçısı. En büyüğü değil, ihtiyacınız olan en iyisi. 2. Kalite Kontrolü: 5-10 QC'ye sahibiz. Sevkiyata kadar fabrikada kalıcı olarak yerleştirilmişlerdir. Ürünün kalitesini memnuniyetinize göre sağlıyoruz 3. Hizmetlerimiz: .En iyi servis Ürünlerin Kaliteli. .Ürün erişilebilirliği .Ürün çeşitliliği .Rekabetçi fiyat Zamanında gönderiler Misyonumuz: SONSUZA KADAR MÜHENDİSLİK, SONSUZA GETİRİ GÜLÜMSEME HİZMETİ

Genellikle ticaret fuarlarına katılır mısınız?

Evet, her yıl Moskova'daki Kanton Fuarı'na katıldık.

Fabrikanız kalite kontrol konusunda ne yapıyor?

Kalite çok önemli !! Baştan sona kalite kontrolüne her zaman büyük önem veriyoruz: Birincisi: Usta işçiler, Teflon Bandı ve paketleme süreçlerini üreten her ayrıntıyı önemsiyorlar. İkincisi: Her işlemde kalite kontrolünden özel olarak sorumlu kalite kontrol departmanı.

Neden makarada gülüş tasarımı kullanıyorsunuz?

Makara tasarımı bir gülümseme yüzüdür, kaliteli ürünlerimiz ve iyi hizmetimizle birlikte mutluluğumuzu müşterilerimize yaymayı umuyoruz. Sen gülümsersin, biz gülümseriz, tüm dünya gülümser

Hangi sertifikanız var?

CE, RoHs, UL, ISO ve benzeri var.